Skip to main content

W hurtowni TECHNAB oprócz urządzeń i akcesoriów kupisz także środki chemiczne marki Smart CleanAir.

👉 preparat do czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych Smart CleanAir 💨
Preparat do czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych zawierający aktywne formy srebra, wykazujący bardzo wysoką i długotrwałą skuteczność przeciwdrobnoustrojową, wykazuje działanie grzybo- i bakteriobójcze (skuteczność ~100%), zawiera bezpieczne dla zdrowia komponenty, zapewnia właściwą czystość mikrobiologiczną ciągów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, posiada atest PZH. Zastosowanie preparatu poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu oraz zapewnia właściwą ochronę między-serwisową. Może być stosowany zarówno w instalacjach komercyjnych jak i domowych.

👉 preparat przeznaczony do mycia i czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych Smart CleanAir Active ❄
Preparat przeznaczony do mycia i czyszczenia klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych o ciężkich, trudnych do usunięcia zabrudzeniach. Silnie myjąca aktywna piana. Dwufazowa moc unikalnej receptury. Redukuje liczbę drobnoustrojów. Formuła oparta na środkach powierzchniowo czynnych- nie zawiera żrących zasad i kwasów. Działanie antystatyczne – zapobiega ponownemu gromadzeniu się kurzu i brudu. Produkty nie wywołują korozji. Może być stosowany zarówno w instalacjach komercyjnych jak i domowych.

👉 preparat przeznaczony do odświeżania samochodowych nawiewów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych Smart CleanAir Auto 🚗
SMART CleanAir Auto to preparat służący do samodzielnego czyszczenia i zabezpieczania klimatyzacji samochodowej. Aktywne formy srebra usuwają bakterie, wirusy, grzyby. Dwufazowe działanie preparatu polega na eliminacji patogenów oraz zabezpieczaniu przed ich rozwojem.