Skip to main content

Nie zwalniamy tempa – otwieramy nową siedzibę! Hurtownia instalacyjna w Katowicach zaprasza!

 

Nasza hurtownia dostarcza wysokiej jakości akcesoria do montażu klimatyzacji, ale także urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne oraz pompy ciepła. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności.

U nas kupisz akcesoria takie jak: czynnik chłodniczy R32, wsporniki, pompki skroplin, miedź chłodnicza i inne, znanych i cenionych marek: Castel Engineering, Entalpia Europe, Armacell.

Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne marki Midea, MDV, Noxa, LG, Haier, GE oraz pompy ciepła Midea M-Thermal w wersji split, mono i all in one, a także rozwiązania wemtylacyjne.

Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością udzielą fachowej porady i pomogą Ci w doborze najlepszego urządzenia, które spełni Twoje potrzeby. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego stawiamy na dobrą relację i indywidualne podejście.

Serdecznie zapraszamy wszystkich instalatorów do odwiedzenia naszej hurtowni. Znajdujemy się przy ulicy Woźniaka 5 w Katowicach. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

Do zobaczenia!