O nas

TECHNAB

TECHNAB to najbardziej kompleksowa sieć hurtowni instalacyjnych w Polsce.

Hurtownie TECHNAB oferują najszersze portfolio urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła i akcesoriów instalacyjnych w Polsce. W ofercie znajdą Państwo urządzania wielu marek, ale także różnorodne kategorie produktów i akcesoriów, w różnym zakresie cenowym.

Hurtownie TECHNAB powstały głównie z myślą o lokalnych firmach instalacyjnych, a w przyszłości również o klientach indywidualnych, którzy będą mogli w nich znaleźć dedykowanego instalatora i odpowiedni sprzęt.

TECHNAB to hurtownie inne niż wszystkie. Stawiamy nie tylko na dostępność urządzeń, ale również na szybkość i jakość obsługi. Nasz zespół doradców to ludzie fachowi, ale przede wszystkim zaangażowani i pomocni. Zależy nam na tym, aby nasi klienci nam zaufali i często do nas wracali.

Różnorodność marek, bogactwo asortymentu, dostosowanie do każdego poziomu cenowego daje naszym instalatorom kompleksowe zaopatrzenie od A do Z, dzięki któremu po wyjściu z naszej hurtowni mogą oni jechać prosto na montaż i nie muszą się o nic martwić.

Każdy tydzień w hurtowni TECHNAB to także specjalne akcje promocyjne, rabaty i eventy.

Hurtownia TECHNAB to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim wsparcie i doradztwo.

Sprawdź Ogólne Warunki Sprzedaży.

OfertaKontakt

Liczby mówią
same za siebie

11
Producentów
20
Rodzajów akcesoriów
4
Grupy urządzeń
150
Zadowolonych klientów

Noxa

Noxa to europejska marka klimatyzacji, która powstała jako odpowiedź na potrzeby potencjalnych klientów, oczekujących od klimatyzacji przede wszystkim niezawodnego funkcjonowania i intuicyjnej obsługi. Urządzenia NOXA to “klimatyzatory w sam raz”, jako idealne dopasowanie jakości, funkcjonalności i ceny do faktycznych potrzeb i oczekiwań.

W ramach marki Noxa można znaleźć optymalny typoszereg urządzeń z zakresu klimatyzacji freonowej, wentylacji, pomp ciepła, jak również wody lodowej. Dodatkowo, sprawdzona jakość urządzeń gwarantuje ich niezakłóconą pracę.

Midea

Midea to najbardziej dynamicznie rozwijający się producent systemów klimatyzacji na świecie, który obecny jest na rynku od 50 lat.

Pompy ciepła M-Thermal łączą w sobie innowacyjną technologię, wysoką jakość wykonania oraz proekologiczne rozwiązania. Urządzenia wykorzystywane są na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, a także chłodzenia pomieszczeń.

MDV

MDV to profesjonalna marka urządzeń klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiada różne typy i klasy systemów klimatyzacyjnych o szerokim spektrum zastosowania. Utworzona została w 1999 roku, wywodzi się z grupy produktów komercyjnych CAC. Początkowo marka MDV oferowała nowoczesne systemy i komponenty dedykowane dla zastosowań komercyjnych i przemysłu np. systemy VRF, agregaty wody lodowej, klimakonwektory i agregaty skraplające. W 2001 roku firma zdecydowała się również na włączenie do swojej oferty rozwiązań z segmentu klimatyzatorów domowych.

MITSUBISHI ELECTRIC

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric zajmuje się produkcją sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zapewnia wysoce niezawodne rozwiązania zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym na całym świecie, w tym również w Europie Środkowo -Wschodniej.

W ofercie posiadamy klimatyzatory ścienne marki.

ARMACELL

Armacell

Armacell dostarcza do naszej hurtowni niezawodne preizolowane rozwiązania systemowe do łączenia wewnętrznych i zewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych typu split i multi split. System składa się z rur miedzianych pokrytych izolacją odporną na promieniowanie UV oraz powłoki kopolimerowej zapewniającej ochronę mechaniczną materiału izolacyjnego.

CASTEL ENGINEERING

Castel Engineering

Castel Engineering to dostawca akcesoriów niezbędnych do montażu klimatyzacji.

W naszej hurtowni znajdziesz akcesoria takie jak: klipsy montażowe, kolana, korytka instalacyjne, maskownice, narożniki, trójniki, różnego rodzaju zakończenia i wiele innych.

ENTALPIA EUROPE

Entalpia Europe

Entalpia Europe jest producentem i międzynarodowym dystrybutorem komponentów wentylacyjnych i chłodniczych. Do naszej hurtowni firma dostarcza czynniki chłodnicze R32 i R410A, a także miedź chłodniczą.

Ital-plast

Ital-plast jest dystrybutorem włoskiego producenta systemów sanitarnych do użytku domowego – Bonomini. Produkty cechują się wysoką jakością materiałów, dbałością o szczegóły oraz nowoczesnym wyglądem.