Skip to main content

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w naszej firmie – Dzień otwarty w oddziale Technab w Katowicach, który odbędzie się 20 września o godzinie 12:00! To doskonała okazja do poznania naszego asortymentu, a przy okazji skorzystać w wielu atrakcyjnych ofert cenowych na produkty.

Tego dnia czekają na Was:

  1. Specjalne ceny na produkty – oferujemy atrakcyjne zniżki na wiele produktów z asortymentu. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości urządzenia i akcesoria po bardzo korzystnych cenach.
  2. Rabat 10% na pierwsze zakupy – dla wszystkich klientów przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na pierwsze zakupy. Voucher rabatowy będzie obowiązywał do 13 grudnia na asortyment dostępny na miejscu.
  3. Pakiety powitalne dla gości – każdy gość otrzyma od nas wyjątkowy pakiet powitalny z przydatnymi materiałami informacyjnymi oraz gadżetami.
  4. Grill – tego dnia zapraszamy Was również na pysznego grilla, gdzie w luźnej atmosferze, będziecie mogli nawiązać relacje z innymi uczestnikami.
  5. Konkursy z nagrodami – dla tych, którzy lubią wyzwania, przygotowaliśmy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania urządzenia z naszej oferty, a także vouchery na darmowe szkolenia.
  6. Spotkania z dostawcami – zapraszamy również do spotkań z naszymi dostawcami urządzeń i akcesoriów takimi jak: Midea, MDV, Noxa, Entalpia Europe, Brann, Fitting, Rehau.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Zapraszamy 20 września do odwiedzenia naszego oddziału Technab w Katowicach, aby miło spędzić czas, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert na produkty.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się skontaktować z nami – katowice@technab.pl.

Do zobaczenia 20 września,

Technab – Hurtownia HVAC najbliżej Ciebie!